• Plaster in profiles for drywall
 • LED Profile
 • q6
 • COB LED Strip Banner
 • предности

  предности

  Бесплатни примероци за тестирање од 10 години искуство во ЛЕР Профили Стотици модели за избор ниска цена, со висок квалитет. испорака 5-7 работни дена
 • технологија

  технологија

  Стандардна должина MAX 3М, прилагодено должини се достапни. Отстрани / Матирано / Млечниот Корица дифузер за избор. Сребрена елоксирани, бел прав обложен, црна елоксирани располагање. OEM дизајн е исто така достапна.
 • одличен квалитет

  одличен квалитет

  одобрени од CE, ROHS, 5 години гаранција за висок квалитет 6063-T5 Алуминиумска легура Увезените Поликарбонат материјал за покривање дифузор
 • 外墙

Кој сме ние

Sunjie технологија копродукции, ограничена е основана во 2013 година, од основањето, компанијата е фокусирана на high-end линеарни системи за осветлување, вклучувајќи истражување, развој, производство и продажба. На производи се користат во високо-одделение хотели, high-end комерцијални недвижности, канцеларија осветлување и голем број на цивилни области. Уживаат висок углед во Европа и во САД. Марката е голем број на архитекти, осветлување дизајнери одбрале професионална осветлување brand.After години на континуиран развој, со капацитети за ефикасно управување, R & D сила и производство. 

Научи повеќе

Feature производи

нашиот проект

Suspended-Aluminum-LED-Profile
plaster in profiles
Parking
led-profile-berlin
highland_park
Floor-light-
WhatsApp Онлајн Chat!