профил на компанијата

Sunjie технологија копродукции, Ltd Ограничена е основана во 2013 година, од основањето, компанијата е фокусирана на high-end линеарни системи за осветлување, вклучувајќи истражување, развој, производство и продажба. 
На производи се користат во високо-одделение хотели, high-end комерцијални недвижности, канцеларија осветлување и голем број на цивилни области.
Уживаат висок углед во Европа и во САД. Марката е голем број на архитекти, осветлување дизајнери одбрале професионална осветлување бренд.
По неколку години на континуиран развој, со капацитети за ефикасно управување, R & D сила и производство.
Компанијата во моментов има производствена база во Шенжен и Foshan. Ние обезбедуваме ONE-STATION услуги за нашите клиенти, да работат на купувачи биде многу полесно и поедноставно.

Sunjie Technology Co., Limited

Преку сеопфатна квалитетот процедури за да се осигура дека нашите производи ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и да се постигне незаменлива задоволство на клиентите.
Компанијата основана совршен систем за управување со квалитет, и постигна ISO9001, CE, ROHS, UL, ГШ и други сертификати, да се обезбеди квалитетот на производите. 
Користење на технологија развиена специјално за LED осветлување пазарот, Sunjie нуди иновативни производи кои ја зголемуваат удобноста на нашите клиенти и во исто време ви помогне да се намали влијанието врз животната средина.
Прв клиент и заштита на животната средина е наш врвен приоритет. Квалитетот и одржливоста applys подеднакво на нашето производство техники и филозофијата на нашата компанија за нашите производи.
Долг период соработка е наш принцип. На Sunjie ние ги користиме само најквалитетни материјали во производството на нашите LED осветлување за да се осигура дека нашите производи се и долготрајни и сигурен.
Производи на компанијата 90% се извезуваат, се продава во 88 земји во светот, нашата компанија, исто така, се поставува широк спектар на звук застапник маркетинг мрежи низ целиот свет.
Дозволете ни да се приклучат раце да се создаде подобра зелен свет Паметни осветлување.
Добредојдовте да контактирате со нас!


WhatsApp Онлајн Chat!