Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Q1: Што е должината MAX? Можеме ли да нарачате во посебни должина?

А1: Да, стандардна должина MAX е 3mtr.Any прилагодено должини се достапни.

Прашање 2: Што е вашето MOQ?

A2: MOQ 100m / модел

В3: Што е вашето време за гаранција?

A3: 5 години

П5: Што е вашето време на испорака?

А5: 7-10 дена по депозит.

Q6: Можеме примероци за тестирање на прво место?

А6: Да, примероците се достапни, и ние ќе

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!