• Plaster in profiles for drywall
 • LED Profile
 • q6
 • COB LED Strip Banner
 • Përparësitë

  Përparësitë

  Pa Mostrat përvojë Testing 10 Years në qindra LED profilet e modeleve për zgjedhjen çmim të ulët, cilësi të lartë. 5-7 ditë pune ofrimit të
 • teknologji

  teknologji

  Standard MAX 3m gjatësi, gjatesite përshtatur janë në dispozicion. Clear / diffuser mbuluar me brymë / Milky Cover për zgjedhje. anodized argjendi, pluhur të bardhë të veshura, anodized zi në dispozicion. Dizajni OEM është gjithashtu në dispozicion.
 • cilësi të shkëlqyeshme

  cilësi të shkëlqyeshme

  CE, RoHS miratuar, 5 vjet garanci me cilësi të lartë material 6063-T5 alumini aliazh importuara Polycarbonate për të mbuluar diffuser
 • 外墙

Kush jemi ne

Sunjie Technology Co, të Kufizuar u themelua në vitin 2013, Që nga themelimi, kompania ka qenë e fokusuar në fund të lartë të sistemeve të ndriçimit linear, duke përfshirë kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet. Produktet janë përdorur gjerësisht në hotele të gradës së lartë, të lartë fund pasurive të patundshme komerciale, ndriçimit zyra dhe të shumta nga zonat civile. Gëzojnë një reputacion të lartë në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara. Markë është një numër i madh i arkitektëve, designers ndriçimit zgjedhur profesional vjet ndriçimi brand.After të zhvillimit të pandërprerë, me menaxhimin efikas, R & D forcë dhe prodhimit të kapaciteteve. 

Mëso më shumë

Feature Produkte

ynë Project

Suspended-Aluminum-LED-Profile
plaster in profiles
Parking
led-profile-berlin
highland_park
Floor-light-
WhatsApp Online Chat!