FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Q1: Çfarë është gjatësia MAX? A mund të urdhërojë në gjatësi të veçantë?

A1: gjatesite Po, standarde gjatësia MAX është 3mtr.Any përshtatur janë në dispozicion.

Q2: Çfarë është moq juaj?

A2: MOQ 100m / modeli

Q3: Çfarë është koha juaj e garancisë?

A3: 5 vjet

Q5: Çfarë është koha juaj për dorëzim?

A5: 7-10 ditë pas depozitimit.

Q6: A mund të provuar Mostrat e parë?

A6: Po, mostrat janë në dispozicion, dhe ne do të

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!